Powrót

Wróc stronę wcześniej...
Strona Główna > Darmowy Internet
Drukuj

Visnet Hotspot
Uprzejmie informujemy, że w ramach wzbogacania oferty turystycznej miasta Żagania zainstalowaliśmy w rejonie placu Słowiańskiego "hotspot".

Umożliwia on wszystkim posiadaczom przenośnych komputerów wyposażonych w stosowną antenę (wi-fi) korzystanie z bezpłatnego dostępu do internetu. Hotspot oferuje dostęp do wielu usług, pozwala przeglądać strony internetowe, pobierać oraz wysyłać pocztę.

Usługa jest dostępna na terenie Placu Słowiańskiego, zbiegu ulicy Warszawskiej, oraz okolic do 100 metrów. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Aby połączyć się z Internetem należy wyszukać wśród dostępnych sieci, sieć o nazwie Visnet-Hotspot, kliknąć połącz. Po kilku sekundach automatycznie zostanie przydzielony adres IP i zostaniemy przekierowani na stronę informacyjną gdzie należy zarejestrować się.

Już po chwili można cieszyć się z darmowego dostępu do Internetu.

Projekt, wykonanie oraz koszty bieżące ponosi firma VisnetFuturo, jedyny inicjator tego przedsięwzięcia. Jednocześnie wszyscy nasi abonenci, mogą po zalogowaniu sie do hotspota, połączyć sie ze swoim "domowym" w pełni wydajnym internetem. Dzięki temu uwalniamy nasz internet umożliwiając korzystanie z niego w kilku miejscach, np. w pracy i w domu. Takie rozwiązanie pozwala płacić jeden abonament zamiast kilku.

inet  sprawdź prędkość


VisnetFuturo
Plac Słowiański 13/13
68-100 Żagań

Kontakt:
0 694 951 666
0(68) 4780220
0 694 951 650 sms 24h
biuro@zagan.visnet.pl

©2024 by VisnetFuturo