Powrót

Wróc stronę wcześniej...
Strona Główna > Oferta
Drukuj

CENNIK

Drukuj

Regulaminy

Drukuj

HIPERLAN
Stabilność, wydajność i konkurencyjna cena.

Dzięki dostępowi do wydajnych łączy światłowodowych, możemy zaoferować wymagającym użytkownikom taryfy o symetrycznym stosunku prędkości. Wykorzystujemy do tego technologię HiperLan, która umożliwia dostęp do bardzo stabilnego i szybkiego Inernetu w miejscu gdzie inni operatorzy mają z tym problem. W porównaniu do oferty rynkowej nasze ceny są wielokrotnie mniejsze! Dla przykładu, łącze symetryczne o przepustowości 2Mbit/s jest ponad trzynastokrotnie tańsze od ceny największego operatora w kraju.

Drukuj

OPENVISNET
Korzystając z usługi OpenVisnet można zdecydowanie obniżyć koszty rachunku za Internet. Oferujemy Państwu możliwość korzystania z naszej usługi w wielu miejscach płacąc jeden abonament! Dzięki temu nie trzeba płacić osobno za Internet w domu, w firmie, w miejscu pracy czy biurze. Dodatkowo dzięki technologii bezprzewodowej możliwy jest również dostęp do Internetu w restauracjach oraz punktach Visnet-HotSpot.

Jeden szybki Internet - jeden abonament!

Drukuj

VISNET HOTSPOT
Uprzejmie informujemy, że w ramach wzbogacania oferty turystycznej miasta Żagania zainstalowaliśmy w rejonie placu Słowiańskiego "hotspot". Umożliwia on wszystkim posiadaczom przenośnych komputerów wyposażonych w stosowną antenę korzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu. Hotspot oferuje dostęp do wielu usług, pozwala przeglądać strony internetowe, pobierać oraz wysyłać pocztę. Usługa jest dostępna na terenie Placu Słowiańskiego, zbiegu ulicy Warszawskiej, oraz okolic do 100 metrów. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Aby połączyć się z Internetem należy wyszukać wśród dostępnych sieci, sieć o nazwie Visnet-Hotspot, kliknąć połącz. Po kilku sekundach automatycznie zostanie przydzielony adres IP i zostaniemy przekierowani na stronę informacyjną gdzie należy zarejestrować się.

Już po chwili można cieszyć się z darmowego dostępu do Internetu.

Projekt, wykonanie oraz koszty bieżące ponosi firma VisnetFuturo, jedyny inicjator tego przedsięwzięcia. Jednocześnie wszyscy nasi abonenci, mogą po zalogowaniu się do hotspota, połączyć się ze swoim "domowym" w pełni wydajnym Internetem. Dzięki temu uwalniamy nasz Internet umożliwiając korzystanie z niego w kilku miejscach, np. w pracy i w domu. Takie rozwiązanie pozwala płacić jeden abonament zamiast kilku.

Drukuj

PROMOCJA SĄSIAD
Promocja Sąsiad - Internet za darmo!

Co zrobić aby mieć Internet za darmo? Skorzystaj z "Promocji Sąsiad", poleć nasz Internet komuś kto jeszcze go nie ma, jeżeli ta osoba zdecyduje się i podpisze z nami umowę, Ty dostaniesz miesiąc gratis. Poleć nas kilku osobom, Internet będziesz mieć za darmo!

Oferta dla stałych Abonentów.

inet  sprawdź prędkość


VisnetFuturo
Plac Słowiański 13/13
68-100 Żagań

Kontakt:
0 694 951 666
0(68) 4780220
0 694 951 650 sms 24h
biuro@zagan.visnet.pl

©2024 by VisnetFuturo